שיחת הכנה Clearway

בקצרה, שיחת הכנה היא...

שעה וחצי

שנועדה להכין אתכם לכל מפגש וסיטואציה מלחיצה / חשובה

למשל...

שיחה עם הבוס, בדיקה חשובה, ניתוח, שיחה אישית ועוד

מתי כדאי?

יום יומיים לפני הפגישה הרלוונטית

נוכל להיפגש

פנים אל פנים, בשיחת טלפון או בזום

ועכשיו בהרחבה:

שיחת הכנה היא תהליך קצר של הכנה רגשית. השיחה עורכת שעה שעה וחצי ונועדה להכין אתכם לכל פגישה או שיחה שמלחיצה אתכם, כזו שאתן לא בטוחות איך היא תתנהל כמו ראיונות עבודה, בקשה להעלאת שכר, שיחות שימוע, הליכים משפטים, מבחנים למיניהם, פרזנטציות, מצבים רפואיים (הכנה לניתוח, לבדיקה, ללידה), דייטים, השקות עסקיות, שיחות אישיות עם בני משפחה ועוד.
את שיחת ההכנה אפשר לעשות פנים אל פנים, בטלפון או בזום, יום יומיים לפני הפגישה הרלבנטית.
בשיחת ההכנה אנחנו מתבוננים יחד מה הדאגות שיש לגבי השיחה, מה המטרה של המפגש, מה הערך שתרצו להביא לסיטואציה ומי חשוב לך להיות שם.
אנחנו מסתכלות איך הדברים האלה יראו כשהם יקרו במציאות, מה יכול למנוע מהם להתקיים וגם איך בכל זאת תוכלי לשמור על הנינוחות שלך ועל מי שאת רוצה להיות בסיטואציה, ללא תלות בנסיבות ובתגובות החיצוניות ובסופה גם סימולציה קטנה.
ההנחה מאחורי ההכנה הרגשית של שיחת ההכנה גורסת שיחסים תמיד קודמים לתוצאות, וכשוייב (ההוויה) שלי, מי שאני בפגישה, מדוייק ואותנטי אני אצליח גם לייצר את התוצאות שאליהן אני שואפת במציאות חיי.

מתאמנות מספרות...

מצאתי את עצמי נופלת שוב ושוב בראיונות עבודה ולא הייתי מבינה למה. בעזרת אימון של נאורה בשיטת הסאטיה הבנתי והתחלתי לנהל את התחושות שלי במהלך הראיון . השיטה עזרה לי להכיר את התחושות והמחשבות שלי והתמודדות עם מתח וחרדה ,ידעתי בראיונות לזהות את הרגשות והמחשבות שלי באותו רגע ולנהל אותם בצורה חכמה בבחירת דרך פעולה המתאימה באותו רגע בשבילי. מיותר לציין בעזרת השיטה מצאתי את המקום עבודה הכי טוב בשבילי ולא פחדתי לדרוש את מה שמגיע לי נאורה מטפלת מדהימה, קשובה ,מכילה והכי חשוב ידעתי לסמוך עליה ולהיות פתוחה איתה, משהו שקשה למצוא היום...
פולינה
יוני 2023
לקראת שיחה, שללא ספק היתה השיחה הקשה בחיי, פניתי אל נאורה על-מנת לקבל ממנה סיוע באמצעות קיום שיחת הכנה.
הייתי במתח משמעותי לקראת השיחה הקשה, חששתי ממנה ומאי הידיעה לגבי תגובת הצד השני. היה לי קשה לשער כיצד השיחה תתפתח, האם אשלוט במהלך השיחה כיצד אחוש בכל כיוון שאליו השיח יפנה ואיך אגיב. בשיחת ההכנה עם נאורה הרגשתי כאילו נתיבי האוויר נפתחים – הצלחתי לראות בבהירות את הסיטואציה ואת הלך הרוח שבו אני רוצה להיות במסגרת השיחה. התרחישים השונים בשיחה עם נאורה איפשרו לי להביע את עצמי ולנסח בקול את הדברים שהתקשיתי לנסח עבור עצמי בכוחות עצמי. אחרי שיחת ההכנה, הרגשתי הרבה יותר מוכנה, בטוחה ונחושה, לנהל את השיחה ממקום של שליטה ולדעת מה המסר שחשוב לי להעביר. שיחת ההכנה עם נאורה מיקדה אותי והרגיעה אותי ואני ממליצה לכל אדם לקיים הכנה כזו לקראת אירועים שכרוכים במתח ובאי ודאות.
רוית
דצמבר 2023
אחרי השחרור מהצבא, התלבטתי מאוד מה הדרך הנכונה בשבילי. אחרי שנים במערכת הצבאית הייתי לפני ראיון עבודה ראשון והייתי מאוד לחוצה. לא ידעתי איך אמורים להתנהג ולהתנהל בראיונות וחששתי שלא אצליח להעביר את המסרים שהיה לי חשוב להעביר. לקראת הראיון ביקשתי מנאורה להכין אותי לראיון, להסתכל פנימה ולהתמקד במה שמטריד אותי, ולחזק את האמונה שלי בהצלחה. במהלך השיחה העליתי עם נאורה נושאים שהיו בתת מודע ובכלל לא הייתי מודעת אליהם בעצמי והשתחררתי ממה שהחזיק אותי מאחור. אני שמחה לשתף שעברתי את הראיון בהצלחה, לא מעט בזכות השיחה עם נאורה. אני ממליצה לכל אחד ואחת העומדים בפני דרך חדשה לעשות שיחה עם נאורה. לא האמנתי איך בשיחה אחת אני יכולה לפתור עם עצמי חששות שאפילו לא הבנתי שהיו לי. השיקוף והשאלות שנאורה הציגה לי בשיחה היו שאלות שלפני כן לא האמנתי שאצליח לענות בפני עצמי, אבל מול נאורה הכל נפתח והשתחרר
אפרת
2023

שאלות?

לחיצה כאן תביא אותך הישר לוואטסאפ שלי לתיאום.

עלות השיחה 350 ₪ בתשלום מראש. ניתן לבטל עד 24 שעות לפני ללא עלות. 

את עצמך, על מגוון הרגשות שיש בך.

שיחת הכנה למעשה מכינה את ההוויה (את הוייב) שלנו להתרחשות. זה קצת דומה לכיוון של כלי נגינה לפני ההופעה. לכן אני ממליצה לקבוע מועד שהוא בין 72-24 שעות לפני הסיטואציה שאת רוצה להתכונן אליה.

אני לא יודעת מה הסיטואציה שאת רוצה להיערך לקראתה. אבל מניסיוני כשמדובר בהליך רפואי או בראיון, מספיקה שיחה אחת.

בשיחות מורכבות יותר כמו שיחות גירושין או הכנה להליך משפטי לדוגמא יתכן שתידרש יותר משיחה אחת.

אני בעצמי נעזרת בשיחת הכנה לפני כל אירוע שאני מרגישה שמפחיד או מלחיץ אותי ואני מתבלבלת כשאני חושבת עליו. לדוגמא: נעזרתי בו לפני ניתוח בהרדמה מלאה שעברתי, לפני הלידות של שני ילדיי ועוד.  

במידה ואת מתלבטת לגבי נושא השיחה  והמורכבות את מוזמנת ליצור איתי קשר.

לפתיחת צ'אט
כיף שפנית אליי
איך אוכל לעזור?