הרצאות וסדנאות

"לכל אחד מכם יש מעיינות בלתי־נדלים של כוחות שיוכל לשאוב מהם. גם אם הם אינם מושלמים, אולי די בהם." (ג'ורדן פיטרסון)

אני מאמינה שתהליכי צמיחה וטרנספורמציה יכולים להתקיים גם בקהל רחב. ומביאה איתי ניסיון מקצועי של 15 שנה במערכות ממשלתיות גדולות, עמידה מול קהלים שונים ומגוונים בצבא, בתעשייה הביטחונית ועם משרדי ממשלה.

בהרצאות שאני מעבירה חשוב לי להעביר את הקהל תהליך רגשי מעורר השראה שבסיומו הוא יוצא עם כוחות מחודשים להתמודד עם החיים שמחכים לו ועם כלים אופרטיביים לפעולה.

תוכלו למצוא כאן הרצאות מגוונות בנושאים שונים שיאפשרו לכם להבין איך לערוך שינויים אישיים וארגונים מדוייקים? איך להשפיע על התוצאות העסקיות שלכם? כיצד לנהל עובדים? איך לפתח חוסן אישי בעצמנו ובילדינו? ואיך להתמודד עם משברים דוגמת אובדן, ולידה שקטה?

רשימת ההרצאות

הרצאות לצוותים

העברת מסרים אפקטיביים בעל-פה

מה הכלים שיאפשרו לכל אדם לעמוד בפני קהל, בין אם זה בפורום עסקי מצומצם או רחב, איך בונים הרצאה? מה התבנית שכדאי לעבוד בה? כיצד למצוא עניין אישי בכל נושא שאתם נדרשים לדבר עליו, להופיע ולהצליח.

הכל יחסים

מה מייצר לנו תוצאות עסקיות? איך מערכות יחסים בינאישיות קשורות להצלחת העסק? מה מידת ההשפעה שלך כמנהל/ת בנושא? האם נכון עסקית לשים את היחסים לפני התוצאות? בהרצאה נלמד דרך חדשה להתבוננות על הצלחת העסק, על הצלחתנו כמנהלים ונרכוש כלים נוספים לניהול מיטיב דרך תקשורת, שפה תודעה ומה שביניהם.

butterfly, insects, hand-4396444.jpg

להקשיב לבטן הריקה

האם בכל משבר טמונה הזדמנות? מה באמת נדרש מאיתנו כדי להצליח לצמוח מתוך משברים? סיפור אישי על תקווה, פחד ואומץ. הרצאה מרגשת שתגרום לכם להרגיש שהחיים הם כאן ועכשיו והבחירה לחיות “כמו שאנחנו רוצים” תלויה רק בנו. הרצאת חובה בכל ארגון שרוצה לחזק את יכולת ההתמודדות של עובדים ומנהלים עם אתגרים אישיים, משפחתיים ומקצועיים.

ילדות נשכחת

האם לתקופת הינקות שלנו יש השפעה על מסלול הקריירה שבחרנו? כיצד משפיע הטיפול הראשוני בנו כתינוקות על מי שגדלנו להיות? האם אנו יכולים לשנות הרגלים ודפוסים שסיגלנו לעצמנו לאורך השנים? בהרצאה נלמד איך מתפתח “האני” ומה אנחנו כמבוגרים יכולים לעשות כדי להרגיש שאנחנו ממצים את מלוא הפוטנציאל שלנו.

amusement, carousel, amusement park-2456905.jpg

הרצאות להורים

picking flowers, daisies, child-2432972.jpg

הילדה שאיתי

כיצד משפיעה הילדות על החלטות שאנחנו מקבלים היום כמבוגרים? מה הקשר בינה לבין חוסן נפשי? ואיך השפה שבה אנחנו משתמשים קשורה לכל זה. בהרצאה אתן כלים ראשונים לייצר שינוי בהרגלים ובדפוסים שסיגלנו לעצמנו.​

ילדות נשכחת

האם תינוקות זוכרים? כיצד משפיע הטיפול הראשוני בתינוק על מי שיגדל להיות? איך מגדלים ילדים מאושרים ובטוחים בעצמם? בהרצאה נלמד איך מתפתח “האני” ומה אנחנו כהורים יכולים לעשות כדי לפתח חוסן נפשי בילדנו ולהיות מיטיבים עבורם ועבור עצמנו.

soap bubble, bubble, iridescent-6564700.jpg

הרצאות נוספות

מה נשים (אחרי לידה שקטה) רוצות?

אחת מתוך 120 נשים בישראל חוותה אובדן הריון או לידה שקטה. כשליש מתוך הנשים הללו יפתחו במרוצת השנים פוסט טראומה מלאה. למפגש בין אותן נשים לבין צוות מטפל יש השפעה מכרעת על מצבן הנפשי גם בחלוף זמן רב מאירוע האובדן. הרצאת חובה לצוותים רפואיים (רופאות/מיילדות/אחיות/עו”ס/צוות בקהילה).

בהרצאה ניתן מקום למה שאינו מדובר, כיצד מתבטאות חוויות בדידות/ אשמה/ חרדה/ קנאה אחרי לידה שקטה בקשר שבין מטופלת למטפלת? מה הדרכים לסייע ולתמוך? מה ההבדלים בין גברים ונשים בהתמודדות עם האובדן?

"אני נשבר" אמר האור - והפך לקשת (לקהל הרחב)​

האם בכל משבר טמונה הזדמנות? מה באמת נדרש מאיתנו כדי להצליח לצמוח מתוך משברים? סיפור אישי על תקווה, פחד ואומץ. הרצאה מרגשת שתגרום לכם להרגיש שהחיים הם כאן ועכשיו והבחירה לחיות “כמו שאנחנו רוצים” תלויה רק בנו. בהרצאה אדבר על השפעות של אובדן הריון או לידה שקטה במעגלי החיים, אשתף בהתמודדות האישית שלי בשלבי האבל השונים ואתן דרכים מעשיות כיצד לתמוך ביולדת ובבן הזוג בסביבת העבודה ובבית.

לפתיחת צ'אט
כיף שפנית אליי
איך אוכל לעזור?